top of page

Medlemssamling HNF med fokus på nettverksbygging og sosialt

Vi gleder oss til å samle medlemmene våre til en kveld med høy bli kjent faktor, nettverksbygging og sosialt samvær, ispedd felles satsing og kreativt team work.

Vi er i starten av 2023 som blir et tøft år for mange, og viktigheten av å hjelpe og støtte hverandre for lokal næringsutvikling er en vinn vinn situasjon for oss alle.

Samarbeid2.jpg

Vi samles på Hvaler Golfklubb 10. februar kl 1800. Det vil bli servert en enkel middag, og drikke kjøpes selv i baren som åpner kl 1730. Det blir et avslappet program som kommer litt senere når vi har alt på plass, men hygge og moro står høyt på agendaen. Ta gjerne med flere fra din bedrift slik at vi får spredt mer kunnskap om øvrig næring på Hvaler.

Egenandel kr 250,- pr person betales pr:

VIPPS 580642 eller

Bank 1503.10.74689

Vi kommer tilbake med løsning på transport til Skjærhalden ved endt kveld.

Vil du profilere din bedrift visuelt så si ifra så vi får plassert det, og ønsker du å formidle noe i tråd med temaet for kvelden så er du også hjertelig velkommen til det. Bare gi beskjed slik at vi får det med i planleggingen.

Vi gleder oss til å ønske deg velkommen!

Meld på her

Takk for påmelding!

bottom of page